Kvinnebanken: Kultur

Vis: Visittkort | Liste

Kirsti Saxi

Stilling: Senterleder i Nasjonalt senter for kunst og kultur i opplæringen
Bosted: Bodø
Telefon: +4795990782
E-post: kirsti@kunstkultursenteret.no
Nettside: http://kunstkultursenteret.no/
Kompetanseområder: , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Simone Grøtte Pedersen

Stilling: Dansekunstner
Bosted: Tromsø
Telefon: +4797652373
E-post: simonecharete@gmail.com
Nettside: http://www.eltoft-grotte.com
Kompetanseområder: , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Stine Qvigstad Jenvin

Stilling: Rådgiver Finnmark fylkesbibliotek/Festivalkoordinator Finnmark internasjonale litteraturfestival
Bosted: Vadsø
Telefon: +47 481 11 399
E-post: stine.qvigstad.jenvin@ffk.no
Kompetanseområder: , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Britt Kramvig

Stilling: Første ammanuensis. Samfunssplanlegging/kulturforståelse
Bosted: Tromsø
Telefon: +4799471101
E-post: britt.kramvig@uit.no
Kompetanseområder: , , , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Liv Hanne Haugen

Stilling: Daglig leder Haugen produksjoner
Bosted: Tromsø
Telefon: 908 35 216
E-post: livhahaug@gmail.com
Kompetanseområder: , , ,

Kommentarer (1)


Vis profil

Ylva Maria Pavval

Stilling: leder for Creative Sápmi
Bosted: Tromsø/Jokkmokk/Umeå
Telefon: +47 9080 8102 / +46 7221 30300
E-post: ylvapavval@gmail.com
Nettside: http://creativesapmi.com
Kompetanseområder: , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Susanne Næss Nielsen

Stilling: Administrativ leder i Dansearena nord
Bosted: Hammerfest
Telefon: +4748243373
E-post: susanne@dansearenanord.no
Kompetanseområder: , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Maiken Garder

Stilling: Produsent i Dansearena nord
Bosted: Hammerfest
Telefon: +4792481328
E-post: maiken@dansearenanord.no
Kompetanseområder: , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Kari Jæger

Stilling: Doktorgradstipendiat ved Høgskolen i Finnmark
Bosted: Alta
Telefon: +47 916 35 265
E-post: kari.jeger@hifm.no
Kompetanseområder: , , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Maria Utsi

Stilling: Daglig leder i Hermetikken næringshage
Bosted: Vadsø
Telefon: +47 982 55 600
E-post: maria@hermetikken.no
Kompetanseområder: , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Ragnhild Dalheim Eriksen

Stilling: Daglig leder i Riddu Riddu
Telefon: +47 951 42 471
E-post: ragnhild@riddu.no
Kompetanseområder: , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Anne Jorun Kjær

Stilling: Bedriftsrådgiver
Bosted: Berlevåg
Telefon: +47 907 85 624
E-post: ajk-nv@online.no
Kompetanseområder: , , ,

Kommentarer (0)


Vis profil