Kvinnebanken: Ledelse

Vis: Visittkort | Liste

Dorthe Eide

Stilling: Førsteamanuesis i organisasjon og ledelse
Bosted: Bodø
Telefon: +4748212333
E-post: Dorthe.Eide@uin.no
Kompetanseområder: , , , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Kirsti Saxi

Stilling: Senterleder i Nasjonalt senter for kunst og kultur i opplæringen
Bosted: Bodø
Telefon: +4795990782
E-post: kirsti@kunstkultursenteret.no
Nettside: http://kunstkultursenteret.no/
Kompetanseområder: , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Mariell Frantzen

Stilling: Arrangementskoordinator Porsanger Idrettspark/Festivalkoordinator Midnattsrocken
Bosted: Lakselv
Telefon: +4794135664
E-post: mariell@pias.no
Kompetanseområder: , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Anne Cathrine Larsen

Stilling: Assisterende fylkerådmann
Bosted: Vadsø
Telefon: +47 416 45 717
E-post: anne.cathrine.larsen@ffk.no
Kompetanseområder: , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Trine Gustavsen

Stilling: Direktør Barel AS
Bosted: Kirkenes
Telefon: +47 78 97 00 73
E-post: trineg@barel.no
Nettside: http://www.barel.no
Kompetanseområder: , , , , , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Berit Erdal

Stilling: Kommunalleder for Samfunnsutvikling, Alta kommune
Bosted: Alta
Telefon: +47 901 09 884
E-post: berit.erdal@alta.kommune.no
Kompetanseområder: , , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Inger-Gunn Sande

Stilling: daglig leder Nordnorsk Kommunikasjon
Bosted: Brønnøysund
Telefon: +47 975 63 905
E-post: igs@nnkom.no
Nettside: http://www.nnkom.no
Kompetanseområder: ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Bjørg-Anita Joki

Stilling: Avdelingsdirektør Statens Vegvesen avd. Finnmark
Bosted: Vadsø
Telefon: +47 958 17 086
E-post: bjorgj@vegvesen.no
Kompetanseområder: ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Heidi Kvernevik

Stilling: daglig leder Barents Event, medeier New Steps AS
Bosted: Vardø
Telefon: +47 909 67 673
E-post: heidi@newsteps.no
Kompetanseområder: , , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Bjørg Tapio

Stilling: Daglig leder
Bosted: Vadsø
Telefon: 91705491
E-post: bjorg.tapio@fagforbundet.no
Kompetanseområder: , , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Bjørg Jenssen

Stilling: Direktør i Energica - mening og mestring
Bosted: Bodø
Telefon: +47 95 86 72 20
E-post: bjorg@energicaweb.no
Nettside: http://www.energicaweb.no
Kompetanseområder: , , , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Cathrine Paus

Stilling: Stabsleder hos Fylkesmannen i Finnmark
Bosted: Vadsø
Telefon: +4795702288
E-post: fmficapa@fylkesmannen.no
Kompetanseområder: ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Kari Sabbasen

Stilling: Daglig leder Frisør i nor AS
Bosted: Tromsø
Telefon: +4795231716
E-post: frisinor@online.no
Kompetanseområder: , , ,

Kommentarer (0)


Vis profil