Kvinnebanken: Næringsliv

Vis: Visittkort | Liste

Adrianne Ubeda

Stilling: Daglig leder
Bosted: Tromsø
Telefon: + 47 93 21 17 98
E-post: au@holmshipping.no
Nettside: www.holmshipping.no
Kompetanseområder: , , , , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Natalia Mikalsen

Stilling: Daglig leder KN-regnskap AS
Bosted: Kirkenes
Telefon: +47 40 10 87 74
E-post: post@knregnskap.no
Nettside: http://www.knregnskap.no
Kompetanseområder: , , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Trine Gustavsen

Stilling: Direktør Barel AS
Bosted: Kirkenes
Telefon: +47 78 97 00 73
E-post: trineg@barel.no
Nettside: http://www.barel.no
Kompetanseområder: , , , , , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Anna Filina

Stilling: Internasjonal prosjektleder
Bosted: Murmansk
Telefon: +79212734219
E-post: anna.filina@barentsnova.com
Kompetanseområder: , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Bjørg Jenssen

Stilling: Direktør i Energica - mening og mestring
Bosted: Bodø
Telefon: +47 95 86 72 20
E-post: bjorg@energicaweb.no
Nettside: http://www.energicaweb.no
Kompetanseområder: , , , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Kari Sabbasen

Stilling: Daglig leder Frisør i nor AS
Bosted: Tromsø
Telefon: +4795231716
E-post: frisinor@online.no
Kompetanseområder: , , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Nina Danielsen

Stilling: Daglig leder, rådgivning/kunsulent med spesialfelt Russland
Bosted: Kirkenes
Telefon: +4741697782 (norsk) +7 921 1545530 (russisk)
E-post: post@ninadanielsen.no
Kompetanseområder: , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Liz Rekve

Stilling: Prosjektleder omstilling Berlevåg kommune
Bosted: Berlevåg
Telefon: +47 458 79 831
E-post: liz.marie.rekve@berlevag.kommune.no
Kompetanseområder: ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Bente Aasjord

Stilling: Spesialrådgiver i Fagforbundet
Telefon: +47 952 78 400
E-post: bente@aasjord.no
Kompetanseområder: , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Anne Wikan

Stilling: Direktør i Barents Energi
Bosted: Kirkenes
Telefon: +47 982 88 088
E-post: anne.wikan@barents-energi.no
Kompetanseområder:

Kommentarer (0)


Vis profil

Maria Utsi

Stilling: Daglig leder i Hermetikken næringshage
Bosted: Vadsø
Telefon: +47 982 55 600
E-post: maria@hermetikken.no
Kompetanseområder: , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Marit Helene Pedersen

Stilling: Direktør NHO Finnmark
Bosted: Vadsø
Telefon: +47 913 10 232
E-post: marit.helene.pedersen@nho.no
Kompetanseområder: ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Anne Jorun Kjær

Stilling: Bedriftsrådgiver
Bosted: Berlevåg
Telefon: +47 907 85 624
E-post: ajk-nv@online.no
Kompetanseområder: , , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Lone Synnøve Hegg

Stilling: Daglig leder i Kreativ Industri
Bosted: Alta/Vadsø
Telefon: +47 975 20 838
E-post: lone.hegg@kreativindustri.no
Kompetanseområder: , ,

Kommentarer (0)


Vis profil