Kvinnebanken: Næringsutvikling

Vis: Visittkort | Liste

Marit Hansen

Stilling: Leder, kommunikasjon
Bosted: Hammerfest
Telefon: +4746864005
E-post: mariha@statoil.com
Kompetanseområder: , , , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Sari Roininen

Stilling: Handläggare/rådgiver på Länsstyrelsen i Norrbotns län
Bosted: Luleå
Telefon: +46707966109
E-post: Sari.Roininen@lansstyrelsen.se
Kompetanseområder: , , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Natalia Mikalsen

Stilling: Daglig leder KN-regnskap AS
Bosted: Kirkenes
Telefon: +47 40 10 87 74
E-post: post@knregnskap.no
Nettside: http://www.knregnskap.no
Kompetanseområder: , , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Svetlana Makoveeva

Stilling: Direktør i Storvik Consult
Bosted: Murmansk
Telefon: +79211614567
E-post: Svetlana.makoveeva@storvik.com
Kompetanseområder: , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Elisabet Ljunggren

Stilling: Seniorforsker, Nordlandsforskning
Bosted: Bodø
Telefon: +47 90999609
E-post: elisabet.ljunggren@nforsk.no
Kompetanseområder: , , , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Alma Karabeg

Stilling: Nestleder SIVA International Management
Bosted: Murmansk
Telefon: +4748181033
E-post: alma.karabeg@sivaim.no
Kompetanseområder: , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Berit Erdal

Stilling: Kommunalleder for Samfunnsutvikling, Alta kommune
Bosted: Alta
Telefon: +47 901 09 884
E-post: berit.erdal@alta.kommune.no
Kompetanseområder: , , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Anna Filina

Stilling: Internasjonal prosjektleder
Bosted: Murmansk
Telefon: +79212734219
E-post: anna.filina@barentsnova.com
Kompetanseområder: , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Heidi Kvernevik

Stilling: daglig leder Barents Event, medeier New Steps AS
Bosted: Vardø
Telefon: +47 909 67 673
E-post: heidi@newsteps.no
Kompetanseområder: , , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Bjørg Jenssen

Stilling: Direktør i Energica - mening og mestring
Bosted: Bodø
Telefon: +47 95 86 72 20
E-post: bjorg@energicaweb.no
Nettside: http://www.energicaweb.no
Kompetanseområder: , , , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Torill Bakken Kåven

Stilling: Daglig leder i Nordlysmat, rådgiver, utmarksnæringsutøver
Bosted: Alta
Telefon: +4792868670
E-post: toril@nordlysmat.no
Kompetanseområder: , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Siv Mossleth

Stilling: Daglig leder i Utviklingsfokus
Bosted: Salten Brønnøy
Telefon: +4741477850
E-post: utviklingsfokus@online.no
Kompetanseområder: , ,

Kommentarer (0)


Vis profil