Kvinnebanken: Politikk

Vis: Visittkort | Liste

Kristina Raastad Dikkanen

Stilling: Fylkessekretær i AUF i Finnmark
Bosted: Vadsø
Telefon: +4791991809
E-post: kristina.r.dikkanen@gmail.com
Kompetanseområder:

Kommentarer (0)


Vis profil

Grethe Ernø Johansen

Stilling: Fylkesråd for kultur, næring og samferdsel (Ap) i Finnmark fylkeskommune
Bosted: Hammerfest
Telefon: +4748105667
E-post: gej@ffk.no
Kompetanseområder: ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Lisbeth Isaksen

Stilling: Fylkesråd for kompetanse (SV) i Finnmark fylkeskommune
Bosted: Vadsø
Telefon: +4794056708
E-post: lisbeth.isaksen@ffk.no
Kompetanseområder: ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Silje Karine Muotka

Stilling: Daglig leder, Senter for Oppdragsvirksomhet, Høgskolen i Finnmark
Bosted: Alta
Telefon: +4798487576
E-post: siljekarine@gmail.com
Kompetanseområder: , , , , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Susanne Næss Nielsen

Stilling: Administrativ leder i Dansearena nord
Bosted: Hammerfest
Telefon: +4748243373
E-post: susanne@dansearenanord.no
Kompetanseområder: , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Torill Bakken Kåven

Stilling: Daglig leder i Nordlysmat, rådgiver, utmarksnæringsutøver
Bosted: Alta
Telefon: +4792868670
E-post: toril@nordlysmat.no
Kompetanseområder: , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Siv Mossleth

Stilling: Daglig leder i Utviklingsfokus
Bosted: Salten Brønnøy
Telefon: +4741477850
E-post: utviklingsfokus@online.no
Kompetanseområder: , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Lindis Sloan

Stilling: Seniorrådgiver KUN, senter for kunnskap og likestilling
Bosted: Steigen
Telefon: +4795184537
E-post: lindis.sloan@kun.nl.no
Kompetanseområder:

Kommentarer (0)


Vis profil

Kirsti Methi

Stilling: Eier og daglig leder, rådgivningsfirmaet Arcticulate
Bosted: Tromsø
Telefon: +4740491371
E-post: kirsti@methi.org
Kompetanseområder: , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Bente Aasjord

Stilling: Spesialrådgiver i Fagforbundet
Telefon: +47 952 78 400
E-post: bente@aasjord.no
Kompetanseområder: , ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Linda Beate Randal

Stilling: Direktør i Innovasjon Norge, Finnmark
Bosted: Kirkenes
Telefon: +47 918 30 833
E-post: linda.randal@innovationnorway.no
Kompetanseområder: ,

Kommentarer (0)


Vis profil

Kristina Jullum Hagen

Stilling: Kommunikasjonsrådgiver i Axxept
Bosted: Oslo
Telefon: +47 924 54 677
E-post: hagen@axxept.no
Kompetanseområder: , ,

Kommentarer (0)


Vis profil